Slide 1

KASY FISKALNE I DRUKARKI
ELZAB W NASZEJ OFERCIE!

Zobacz naszą ofertę i przekonaj się sam, że u nas znajdziesz najlepsze ceny! Fiskalizujemy każdą kasę i drukarkę GRATIS!

Slide 2

MONTAŻYSTA, ELEKTRYK

Poszukujemy chętnych do pracy przy budowaniu systemów monitoringu wideo, alarmów, systemów kontroli dostępów i innych systemów niskonapięciowych. Zobacz co oferujemy i dołącz do nas!

Slide 3

SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ

Zajmujemy się montażem, serwisem oraz sprzedażą systemów alarmowych, monitoringu wideo oraz systemów kontroli dostępu. Szybko, fachowo i w konkurencyjnych cenach!

Slide 3

SERWIS KOMPUTEROWY

U nas naprawisz komputer, laptop, tablet, drukarkę i wiele wiele innych! Zajmujemy się wymiana matryc, układów BGA czy też naprawą układów zasilania. Konserwujemy, wymieniamy, doradzamy - zapraszamy serdecznie!

previous arrow
next arrow

NAPISZ DO NAS!​

Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych. Realizujemy instalacje systemów niskonapięciowych oraz monitoringu wideo. Zajmujemy się sprzedażą kas fiskalnych, drukarek jak i serwisem elektronicznym. Przeprowadzamy audyty, serwisy domofonów, sieci i serwerów. Przedstaw nam swoje potrzeby, a my skontaktujemy się najszybciej jak to będzie możliwe. Wysyłając do nas wiadomość, akceptujesz naszą Polityka Prywatności

„Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces.”

~ Henry Ford

NASZE USŁUGI

W stałej ofercie posiadamy kasy i drukarki fiskalne m.in firmy Elzab. Naszych klientów obejmujemy stała opieką serwisową.

Zapraszamy do naszego serwisu gdzie z powodzeniem realizujemy nawet najtrudniejsze naprawy sprzętu elektronicznego.

Realizujemy projekty systemów niskonapięciowych takich jak SSWiN, KD, CCTVIP i wiele wiele innych.

FelixCom – firma z tradycjami i doświadczeniem zajmująca się systemami zabezpieczeń, monitoringiem, serwisem komputerowym, sprzedażą oraz rzetelną pomocą technologiczną. Oferujemy konkurencyjne ceny, niezawodność oraz wsparcie. Sprawdź nas sam!

Call Now Button