Slide 1

KASY FISKALNE I DRUKARKI
ELZAB W NASZEJ OFERCIE!

Zobacz naszą ofertę i przekonaj się sam, że u nas znajdziesz najlepsze ceny! Fiskalizujemy każdą kasę i drukarkę GRATIS!

Slide 2

MONTAŻYSTA, ELEKTRYK

Poszukujemy chętnych do pracy przy budowaniu systemów monitoringu wideo, alarmów, systemów kontroli dostępów i innych systemów niskonapięciowych. Zobacz co oferujemy i dołącz do nas!

Slide 3

SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ

Zajmujemy się montażem, serwisem oraz sprzedażą systemów alarmowych, monitoringu wideo oraz systemów kontroli dostępu. Szybko, fachowo i w konkurencyjnych cenach!

Slide 3

SERWIS KOMPUTEROWY

U nas naprawisz komputer, laptop, tablet, drukarkę i wiele wiele innych! Zajmujemy się wymiana matryc, układów BGA czy też naprawą układów zasilania. Konserwujemy, wymieniamy, doradzamy - zapraszamy serdecznie!

previous arrow
next arrow

NASZA KADRA

Działamy na rynku nieprzerwanie od 2005 roku rozwijając nasze umiejętności i poszerzając swoje usługi oraz oferty sprzedażowe. Regularnie spotykamy się i dyskutujemy w celu usprawnienia naszej pracy i poznania wzajemnie pomysłu czy też opinii. Traktujemy się na równi podchodząc do siebie wzajemnie z uśmiechem i otwartością. Staramy się aby nasze obowiązkowi były zawsze wykonywane odpowiedzialnie i na czas zachowując jednocześnie luźną atmosferę i rodzinne relacje. 

 

,,Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia”

~ Konfucjusz

cropped-favicon-company.png

Krzysztof Feliksik

Szefostwo
Szef wszystkich szefów dbający o wszystkich klientów i trzódkę pracowniczą. Otwarty i pracowity z poczuciem humoru i ogromnym dystansem do życia.
cropped-favicon-company.png

Monika W.

Sekretariat
Prawa ręka szefa, otwarta, pozytywnie zakręcona. Dba o to aby pozostałym z załogi niczego nie brakowało, a kontakt z klientem był zawsze na 5+.
cropped-favicon-company.png

Dawid C.

Kierownik
Pracowity, zorganizowany i uśmiechnięty. Dba o naszych klientów i pilnuje każdego projektu tak, aby został dopięty na ostatni guzik odpowiednio prowadząc swój zespół.
cropped-favicon-company.png

Marcin C

Zastępca kierownika
Wulkan energii i dusza towarzystwa. Dba o klientów, rozśmiesza każdego a swoją pracę wykonuję z uśmiechem, dokładnością i na czas.
cropped-favicon-company.png

Łukasz O.

Technik - Serwisant
Mało mówi, bardzo dużo robi. Serwisy, systemy monitoringu i obsługa klienta to jego chleb powszedni. Spokojny i uśmiechnięty, pozytywnie idący przez życie.
cropped-favicon-company.png

Tomasz M.

Sprzedawca - Serwisant
Oddział Bytomski FelixCom to jego stałe miejsce pracy gdzie dba o naszych klientów. Bujający w obłokach... e-papierosa.
cropped-favicon-company.png

Adrian K.

Sprzedawca Serwisant
Dba o klientów w Zabrzańskim oddziale FelixCom serwisowo-sprzedażowym. Spokój, opanowanie i uśmiech to jego dewiza.
cropped-favicon-company.png

Andrzej S.

Sprzedawca - Serwisant
Mistrz serwisu i napraw wszelakiej elektroniki. Dba o klientów w Zabrzańskim oddziale FelixCom gdzie oddaje się naprawom najtrudniejszym usterkom.
cropped-favicon-company.png

Justyna B.

Fullstack Developer
Programistka odpowiedzialna za projektowanie i wdrażanie naszych autorskich systemów m.in SMAT oraz SPP. Dbająca o strony WWW, grafiki oraz treści.
cropped-favicon-company.png

WOLNY ETAT

Technik - Serwisant
To miejsce czeka na Ciebie! Szukamy osoby dyspozycyjnej. pracowitej i z poczuciem humoru. Zobacz nasze najnowsze oferty pracy i dołącz do nas już dziś!

CO O NAS MÓWIĄ

Diagnoza, wycena, naprawa bardzo szybko i tanio w porównaniu do innych.

Rafał Kniaziuk

Profesjonalna obsługa. Szybki serwis. Polecam.

Grzegorz Cytarzyński

Bardzo konkretna i miła obsługa. Polecam

katarzyna Gaj

Bardzo Miła obsługa mają fajny sprzęt Pomogą i odpowiedzom na nurtujące cię pytanie

Bloody PL32

Profesjonalna diagnostyka i wymiana płyty głównej po zalaniu laptopa. Obsługa szyba i bardzo rzeczowa, przedstawili mi jak będą wyglądały ewentualne koszta, ceny nie są wygórowane a panowie na każdym etapie się kontaktowali i informowali co i jak. Polecam.

Karol Deja (Voffee)

Fachowcy w dziedzinie laptopów. Bardzo dobry serwis. Obsługa na 5+

Adam Songin

wspaniała obsługa, sprawa szybko załatwiona, polecam 🧜‍♀️

Asia Matula

ZA LICZBAMI KRYJE SIĘ NASZA WIEDZA

Nasza działalność przez długi czas skupiała się na sprzedaży, serwisie komputerowym oraz budowie i zarządzaniu siecią internetową. Wraz z rozwojem rynku i nasz zakres usług oraz zespół uległ powiększeniu. W ofercie pojawiły sie m.in systemy alarmowe, monitoringu czy też system kontroli dostępu. Nasze usługi świadczymy klientom indywidualnym jak i firmom. Zachęcamy do współpracy wszystkich zainteresowanych mając nadzieję, że nasza praca przyniesie korzyści każdej ze stron.

0
LAT DOŚWIADCZENIA
0
ZREALIZOWANYCH USŁUG
0
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

FelixCom – firma z tradycjami i doświadczeniem zajmująca się systemami zabezpieczeń, monitoringiem, serwisem komputerowym, sprzedażą oraz rzetelną pomocą technologiczną. Oferujemy konkurencyjne ceny, niezawodność oraz wsparcie. Sprawdź nas sam!

Call Now Button