Slide 1

KASY FISKALNE I DRUKARKI
ELZAB W NASZEJ OFERCIE!

Zobacz naszą ofertę i przekonaj się sam, że u nas znajdziesz najlepsze ceny! Fiskalizujemy każdą kasę i drukarkę GRATIS!

Slide 2

MONTAŻYSTA, ELEKTRYK

Poszukujemy chętnych do pracy przy budowaniu systemów monitoringu wideo, alarmów, systemów kontroli dostępów i innych systemów niskonapięciowych. Zobacz co oferujemy i dołącz do nas!

Slide 3

SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ

Zajmujemy się montażem, serwisem oraz sprzedażą systemów alarmowych, monitoringu wideo oraz systemów kontroli dostępu. Szybko, fachowo i w konkurencyjnych cenach!

Slide 3

SERWIS KOMPUTEROWY

U nas naprawisz komputer, laptop, tablet, drukarkę i wiele wiele innych! Zajmujemy się wymiana matryc, układów BGA czy też naprawą układów zasilania. Konserwujemy, wymieniamy, doradzamy - zapraszamy serdecznie!

previous arrow
next arrow

O NAS

FelixCom to firma z długoletnim stażem. Działamy na rynku nieprzerwanie od 2005 roku. Nasza działalność przez długi czas skupiała się na sklepie, serwisie komputerowym oraz budowie i zarządzaniu siecią internetową.  Wraz z rozwojem rynku i nasz zakres usług uległ powiększeniu. W ofercie pojawiły się systemy alarmowe, systemy monitoringu wideo czy kontrola

dostępu czyli systemy niskonapięciowe z dziedziny ochrony i zabezpieczeń. Naszym sztandarowym zleceniem jest wzorowe wykonanie instalacji monitoringu (106 kamer IP, 60 kamer analogowych), system alarmowy zawierający 80 czujników, oraz kontrola dostępu dla obiektu o powierzchni 42.000 metrów.

 

Do dziś oferujemy usługi naszego serwisu komputerowego w którym z powodzeniem realizujemy naprawy laptopów, tabletów czy wspomnianych wcześniej komputerów stacjonarnych. Jednak największą naszą dumą są nasi klienci którzy doceniając

nasz profesjonalizm stale do nas wracają z nowymi zleceniami.

 

Nasze usługi świadczymy klientom indywidualnym jak i firmą. Zachęcamy do współpracy wszystkich

zainteresowanych mając nadzieję, że nasza praca przyniesie korzyści każdej ze stron.

CO O NAS MÓWIĄ

Diagnoza, wycena, naprawa bardzo szybko i tanio w porównaniu do innych.

Rafał Kniaziuk

Profesjonalna obsługa. Szybki serwis. Polecam.

Grzegorz Cytarzyński

Bardzo konkretna i miła obsługa. Polecam

katarzyna Gaj

Bardzo Miła obsługa mają fajny sprzęt Pomogą i odpowiedzom na nurtujące cię pytanie

Bloody PL32

Profesjonalna diagnostyka i wymiana płyty głównej po zalaniu laptopa. Obsługa szyba i bardzo rzeczowa, przedstawili mi jak będą wyglądały ewentualne koszta, ceny nie są wygórowane a panowie na każdym etapie się kontaktowali i informowali co i jak. Polecam.

Karol Deja (Voffee)

Fachowcy w dziedzinie laptopów. Bardzo dobry serwis. Obsługa na 5+

Adam Songin

wspaniała obsługa, sprawa szybko załatwiona, polecam 🧜‍♀️

Asia Matula

NASZE USŁUGI

W stałej ofercie posiadamy kasy i drukarki fiskalne m.in firmy Elzab. Naszych klientów obejmujemy stała opieką serwisową.

Zapraszamy do naszego serwisu gdzie z powodzeniem realizujemy nawet najtrudniejsze naprawy sprzętu elektronicznego.

Realizujemy projekty systemów niskonapięciowych takich jak SSWiN, KD, CCTVIP i wiele wiele innych.

FelixCom – firma z tradycjami i doświadczeniem zajmująca się systemami zabezpieczeń, monitoringiem, serwisem komputerowym, sprzedażą oraz rzetelną pomocą technologiczną. Oferujemy konkurencyjne ceny, niezawodność oraz wsparcie. Sprawdź nas sam!

Call Now Button