Slide 1

KASY FISKALNE I DRUKARKI
ELZAB W NASZEJ OFERCIE!

Zobacz naszą ofertę i przekonaj się sam, że u nas znajdziesz najlepsze ceny! Fiskalizujemy każdą kasę i drukarkę GRATIS!

Slide 2

MONTAŻYSTA, ELEKTRYK

Poszukujemy chętnych do pracy przy budowaniu systemów monitoringu wideo, alarmów, systemów kontroli dostępów i innych systemów niskonapięciowych. Zobacz co oferujemy i dołącz do nas!

Slide 3

SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ

Zajmujemy się montażem, serwisem oraz sprzedażą systemów alarmowych, monitoringu wideo oraz systemów kontroli dostępu. Szybko, fachowo i w konkurencyjnych cenach!

Slide 3

SERWIS KOMPUTEROWY

U nas naprawisz komputer, laptop, tablet, drukarkę i wiele wiele innych! Zajmujemy się wymiana matryc, układów BGA czy też naprawą układów zasilania. Konserwujemy, wymieniamy, doradzamy - zapraszamy serdecznie!

previous arrow
next arrow

ZGŁOSZENIE SERWISOWE

Jeżeli masz potrzebę zgłoszenia awarii bądź usterki, w której możemy Ci pomóc, zgłoś zdarzenie za pomocą poniższego formularza. Nasi serwisanci odezwą się najszybciej jak to będzie możliwe i w dogodnym dla Ciebie terminie przyjadą rozwiązać Twój problem.

 

Prosimy o dokładny opis problemu. Pomoże nam to szybciej ustalić potrzebny czas i termin przyjazdu na wskazany adres.

 

Wysyłając formularz zgłoszeniowy, akceptujesz naszą Polityka Prywatności

FelixCom – firma z tradycjami i doświadczeniem zajmująca się systemami zabezpieczeń, monitoringiem, serwisem komputerowym, sprzedażą oraz rzetelną pomocą technologiczną. Oferujemy konkurencyjne ceny, niezawodność oraz wsparcie. Sprawdź nas sam!

Call Now Button